NOVOLUNÍ ZÁŘÍ 2022: Kdy je a co náš čeká?

0

Ačkoliv si ještě můžete užívat poslední záchvěvy letního počasí, venku se pomalu začíná ochlazovat. Podzimní rovnodennost, která s sebou přinese začátek podzimu, bude letos těsně následovat také zářijové novoluní. Prozradíme, na který den novoluní připadne, s jakým znamením zvěrokruhu se pojí, které životní aspekty ovlivní a na co byste si měli dát největší pozor.

Kdy je novoluní září 2022?

Novoluní tentokrát připadne na 25. září 2022, přičemž nastane přesně v 23:54 hodin středoevropského času (SEČ). Jedná se konkrétně o novoluní ve znamení Vah, které vám díky své pozitivní energii poskytne skvělou příležitost provést ve svém životě důležité změny, obnovit rovnováhu vztahů a dále na sobě pracovat.

Jak nás zářijové novoluní ovlivní?

Astrologickým znamením, s nímž se novoluní v září 2022 pojí, jsou Váhy. Jde o znamení vzdušné a kardiální, které je zároveň symbolem harmonie a rovnováhy. Díky tomu máte v tuto chvíli šanci zahájit nový cyklus, kdy se zavážete k novým osobním cílům, začnete pracovat na svých vyjednávacích schopnostech a budete se soustředit na skutečnou hodnotu partnerství.

Silná pozitivní energie Vah pomáhá lidem zavést v životě změny, na které by si jindy pravděpodobně netroufli. Zároveň se jedná o ideální čas, kdy byste měli pracovat na nastolení harmonie a obnovili rovnováhu vašich vztahů. Také se pokuste odstranit veškerou negativní energii a mějte na paměti, že udržování klidu a míru vyžaduje i z vaší strany dostatečné úsilí a odhodlání.

Novoluní ve Vahách s sebou přináší spoustu kreativní energie, která se projeví nejvíce na vašich vztazích. Právě z toho důvodu můžete zaznamenat zvýšenou efektivitu při vyvažování svých potřeb s tím, co si přejí ostatní. Zářijové novoluní ale může na povrch vynést i citlivá a bolestivá témata. Dejte si proto pozor, abyste při jejich řešení nesklouzli k teatrálnosti a pocitu emočního vyčerpání.

Pokud jde o zdravotní stránku věci, působení zářijového novoluní můžete pocítit především na svých ledvinách, močovodech a močovém měchýři. Velký vliv ovšem může mít také na další části lidského těla, kam patří žíly, pokožka (jako orgán doteku) nebo slinivka břišní. Všechny tyto oblasti budou v danou chvíli citlivé, takže byste je rozhodně neměli nijak výrazně zatěžovat.

Snažte se tedy dbát na to, abyste měli ledviny i močový měchýř neustále v teple. S tím, jak se za okny neustále ochlazuje, je totiž mnohem snazší onemocnět a přivodit si zánět. Důležité je také dodržovat pitný režim, který bude zahrnovat hodně vody nebo čaje určené k pročištění krve a ledvin, a pravidelně se pohybovat. Zároveň nezapomínejte, že byste během novoluní neměli podstupovat žádné výraznější lékařské zákroky.

Co dělat během zářijového novoluní?

Jelikož se příroda začíná pomalu chystat na zimu, jistě přemýšlíte, jaké práce je vhodné na zahradě vykonat, než přijdou chladné měsíce. V době zářijového novoluní by půda nicméně měla mít klid. Doporučuje se ošetřit pouze nadzemní části keřů či stromů a jinak nechat zahradu odpočívat. Rozhodně nic nesázejte ani nepřesazujte, protože by se tomu pak určitě nedařilo.

Novoluní září 2022

Zářijové novoluní proběhne ve znamení Vah, které jsou symbolem harmonie a rovnováhy. Pro nás to znamená, že jde o skvělou příležitost něco změnit a zahájit nový životní cyklus, který se bude soustředit na obnovení rovnováhy vztahů. Zároveň přináší spoustu kreativní energie.

Jak ovlivní zářijové novoluní emoce?

Novoluní v září 2022, na které má vliv astrologické znamení Vah, podporuje začátek nového životního cyklu. Lidé by měli pracovat na vyjednávacích schopnostech, soustředit se na hodnotu partnerství a nastolit ve svém životě harmonii. Důležité je oprostit se od negativní energie a s klidem řešit citlivá a bolestivá témata, která mohou vyplout na povrch.

Na které části těla má novoluní v září vliv?

Působení zářijového novoluní pocítíte hlavně na ledvinách, močovodech a močovém měchýři, takže nezapomeňte být neustále v teple a pít dostatek tekutin (především vody nebo čaje). Kromě toho má novoluní v září 2022 vliv také na žíly, pokožku nebo slinivku břišní. Tyto oblasti byste proto neměli příliš zatěžovat.