O nás

Emil, Blanka a Viktorie jsou tři redaktoři s jedinečným spojením – jejich vášeň a oddanost pěstování zeleniny a ovoce. Tato skupina nadšenců pro zahradničení se spojila s jedním cílem: vytvořit web, kde budou sdílet své bohaté zkušenosti a rady, které nejsou omezeny pouze na zahrádku, ale odrážejí jejich životní styl a filozofii.

Emil

Zkušený zahrádkář s mnohaletými zkušenostmi, se specializuje na pěstování ovoce a zeleniny. Mimo to je vášnivý houbař a chovatel hospodářských zvířat. Jeho hloubka znalostí o pěstování a ochraně rostlin je nakažlivá, a jeho rady jsou ceněné nejen pro začátečníky.

Články autora >

Blanka

Už jako malá jsem se ráda motala v kuchyni a starala se o svou zahrádku. Když jsem se později rozhodla vystudovat vyšší odbornou zdravotnickou školu, pěstitelská vášeň mě rozhodně neopustila. Dnes pracuji jako výživová poradkyně a zajímám se o všechno, co souvisí se zdravým životním stylem, ale hodně mě baví i astrologie nebo různé vychytávky do domácnosti.

Články autorky >

Viktorie

Psaní je jednou z mých největších vášní, bez které si už dnes neumím představit svůj den. Má profesní cesta však paradoxně nezačala studiem žurnalistiky. Už v mládí jsem se zamilovala do společenských věd, které se později také staly mým hlavním oborem na vysoké škole.

Články autorky >

Napište nám do redakce: radimejak@gmail.com