ORIGINÁLNÍ PŘÁNÍ PRO NEJLEPŠÍ KAMARÁDKU: Vtipná i dojemná!

Pokud se nezadržitelně blíží narozeniny nebo svátek vaší nejlepší kamarádky, jistě přemýšlíte, jakým dárkem ji letos překvapíte. Kromě toho byste neměli zapomenout ani na nějaké pěkné přání, které jí vykouzlí úsměv na tváři. Poradíme, co napsat do přáníčka pro nejlepší kamarádku, jaké přání nejlepší kamarádce zvolit a jak popřát k narozeninám vtipně.

Co hezkého napsat kamarádce na přání?

Nejlepší kamarádka si k narozeninám i k svátku samozřejmě zaslouží krásné přání. To může být ručně vyrobené (nakreslené, namalované nebo třeba vystříhané), ale i vytisknuté nebo třeba koupené. Kromě toho se dnes často posílají také SMS přání pro nejlepší kamarádku a výjimkou nejsou ani Messenger přání pro nejlepší kamarádku nebo zpráva na WhatsApp pro nejlepší kamarádku.

Jakmile zvolíte tu nejvhodnější formu, také musíte vymyslet, co napsat na přání k narozeninám nebo třeba k svátku, aby to vaši nejlepší kamarádku potěšilo či od srdce rozesmálo. Přestože se vám může zdát výběr textu na přání pro kamarádku jednoduchý, protože ji dobře znáte, někdy prostě nápady nepřicházejí v tu správnou chvíli nebo člověk jednoduše hledá něco, co by sám nevymyslel.

Zatímco někteří nemají problém napsat dlouhé přání k narozeninám pro nejlepší kamarádku nebo třeba dopis pro nejlepší kamarádku, kde vystihnou vše, co jí chtějí sdělit, jiní preferují spíše kratší zprávy, které zahřejí u srdce. Záleží už pak jen na vás, zda se bude jednat o dojemný text o vašem přátelství, nebo zvolíte raději vtipné přání, u kterého se kamarádka dobře pobaví. Při výběru ale vždy mějte na paměti osobu, pro kterou přání vybíráte.

Originální přání k narozeninám nejlepší kamarádce

Své nejlepší kamarádce byste zajisté rádi dopřáli nějaké opravdu speciální přání, díky kterému na své narozeniny jen tak nezapomene. Pokud si nevíte rady, jaké originální přání nejlepší kamarádce k narozeninám vybrat, můžete se inspirovat v našem následujícím výběru:

 • Ať narozky máš takové, jaké sis je vysnila, hlavně hodně zábavy, aby nuda nebyla.
 • Přeju Ti kamion štěstí a dlouhou řeku zdraví, ať jsi v životě spokojená a najde se konečně ten pravý. Všechno nejlepší!
 • Přeji Ti, aby Tvé narozeniny byly jen začátkem dalšího úžasného roku plného šťastných okamžiků a velkých dobrodružství.
 • Doufám, že Tvé narozeniny budou přesně jako Ty – zábavné, sladké a plné lásky.
 • Ať jsou tvé dnešní narozeniny stejně úžasné, jako jsi Ty sama.
 • Dnes oslavujeme Tvůj výjimečný den! Jsi skutečným paprskem slunce v mém životě a má spřízněná duše. Krásné narozeniny.
 • Čeká Tě rok plný nových dobrodružství, vzrušujících příležitostí a bezmezné lásky. Úžasné narozeniny, úžasná kamarádko!
 • Všechno nejlepší k narozeninám! Zasloužíš si dnes všechny dorty, lásku, objetí a štěstí. Užij si svůj den!
 • Krásná, šarmantní, milá, chytrá, sebevědomá, vtipná a prostě nejlepší. To jsou slova popisující dnešní oslavenkyni. Všechno nejlepší k narozeninám!
 • Všechno nejlepší k narozeninám mé nejlepší kamarádce, která se směje mým hloupým vtipům a stále stojí při mně, a to i když dělám velké pitomosti.
 • Nejlepší chvíle jsou vždycky ty, které sdílíme s přáteli. Dnes je Tvůj výjimečný den a já Ti přeji jen to nejlepší a spoustu lásky i štěstí. Pořádně si to užij!
 • Nejlepší kamarádka je někdo, s kým můžeš být sama sebou, někdo, s kým můžeš vést nesmyslné rozhovory, někdo, kdo tě má pořád rád, i když jsi divná. Všechno nejlepší k narozeninám, moje nejlepší kamarádko!
 • Společně jsme si vytvořili/vytvořily mnoho překrásných vzpomínek. Na zdraví všem dalším, které ještě vytvoříme. Krásné narozeniny!
 • Krásné narozeniny osobě, která zná mé nejlepší i nejhorší stránky, a přesto mě má upřímně ráda. Všechno nejlepší!

Dojemné přání k narozeninám pro nejlepší kamarádku

Rádi byste v rámci přání pro nejlepší kamarádku k narozeninám vyjádřili, co pro vás tato žena znamená a jak moc si jí vážíte? V tom případě není nic jednoduššího než zvolit dojemný vzkaz, kterým jí vykouzlíte úsměv na tváři nebo ji možná i trochu rozpláčete. Co napsat na blahopřání k narozeninám, vám poradíme na následujících řádcích:

 • Narozeniny má člověk každý rok, ale přátelství, jako je to naše, přichází jen jednou za život. Všechno nejlepší k Tvému výjimečnému dni.
 • Pravých přátel je málo a já jsem vděčná, že mi život dal Tebe! Takže kamarádko, všechno nejlepší k narozeninám, hlavně hodně štěstí, zdraví a lásky. Mám Tě moooc ráda!
 • Jednou z nejkrásnějších věcí na světě je přátelství. Děkuji Ti, že jsi mou nejlepší kamarádkou. Krásné narozeniny!
 • Jsem pyšná na to, jaký život sis vytvořila, a jsem šťastná, že můžu být jeho součástí. Krásné narozeniny!
 • Rozumíš mi jako nikdo jiný a beru Tě nejen jako svou nejlepší kamarádku, ale taky jako svou sestru. Všechno nejlepší k narozeninám!
 • Vždycky jsi tu pro mě byla, v dobrém i ve zlém, a já Ti za to moc děkuji. Užij si ty nejkrásnější narozeniny, na které budeš ještě dlouho vzpomínat. Všechno nejlepší!
 • Nechť růže na cestu sypou se Ti, nechť všechna přání splní se Ti, nechť Tvé srdce nespálí klam, to vše Ti přeji k narozeninám!
 • Přítel je ten, kdo se dotkne Tvého srdce. Ty jsi mou přítelkyní, a to naprosto jedinečnou. Ať je tento den v Tvém životě zářivý a krásný. Všechno nejlepší!
 • Díky za další rok, kdy jsi mi byla úžasnou přítelkyní. Nezasloužíš si nic míň než to nejlepší, co může život nabídnout. Užij si nádherný den!
 • Děkuji Ti, že jsi mi vždy naslouchala. Mám velké štěstí, že sis právě mě vybrala za svou kamarádku. Všechno nejlepší k narozeninám!
 • Jsi tak starostlivá kamarádka – jediná svého druhu. Jsi opravdová a vzácná přítelkyně, kterou jen tak někde člověk nenajde. Moc Ti děkuji za vše, co jsi pro mě kdy udělala, a přeji Ti ty nejšťastnější a nejkrásnější narozeniny.
 • Nejsi jen má kamarádka, jsi má spřízněná duše. Mám Tě na celém světě nejradši. Krásné narozeniny!

Vtipné přání k narozeninám kamarádce

Jestliže vaše nejlepší kamarádka nedá dopustit na skvělý humor, dojemné přání k narozeninám pro ni nejspíš nebude to pravé ořechové. Raději tedy zvolte něco veselého, u čeho se dobře pobaví. Pokud si nevíte rady, jak popřát k narozeninám vtipně, nemusíte zoufat. Připravili jsme pro vás několik nápadů, z nichž si jistě vyberete to nejlepší vtipné přání pro kamarádku:

 • K Tvým narozeninám jsem Ti chtěl/a dát něco, co je okouzlující a zároveň vtipné, ale pak mi došlo, že mě už máš. Takže Ti jen přeji všechno nejlepší!
 • Bůh nás stvořil jako kamarádky/kamarády, protože věděl, že jedna máma by nás nezvládla. Všechno nejlepší, zlato, k Tvým dnešním narozeninám!
 • Přemýšlela jsem a odmítám Ti přát všechno nejlepší. Čím bych Ti vytřela zrak příští rok, kdyby se Ti to náhodou vážně vyplnilo? Krásné narozeniny!
 • Milá kamarádko, u příležitosti Tvých narozenin mi dovol, abych Ti dal/a dobrou radu. Usmívej se co nejvíc tak, že budeš pořádně ukazovat zuby, protože brzy přijde čas, kdy už nebudeš mít žádné zuby k ukazování. Krásné narozeniny!
 • Vždycky sis na mě nejvíce cenila mé upřímnosti, tak Ti to řeknu, jsi zase o rok starší. Ještě že to na Tobě aspoň není tolik poznat. Všechno nejlepší!
 • Ať Tvé narozeniny překypují štěstím a čokoládou. Tyhle dvě věci totiž jdou ruku v ruce. Všechno nejlepší!
 • Oslav své narozeniny jako křeček – spi celý den, oslavuj celou noc a pak si sežeň někoho, kdo to po Tobě uklidí!
 • Když si někdo začne utahovat z Tvého věku, drž hlavu pěkně zpříma. To aby nebyly vidět ty vrásky na krku. Všechno nejlepší k narozeninám!

Přání k svátku pro nejlepší kamarádku

Pokud marně přemýšlíte, jak napsat přání k svátku nejlepší kamarádce, jste na správném místě. Připravili jsme si pro vás několik tipů, jaký by mohlo mít přání k svátku pro kamarádku text. Záleží tedy jen na vás, zda přijdete s nějakým vlastním nápadem, nebo si vyberete některou z našich zpráv, které kamarádku jistě potěší:

 • Přeji Ti na Tvůj svátek stolek plný štamprlátek, pěkné chlapy k milování, měkkou postel na vyspání. Slav svůj svátek vesele, jen nespadni z postele.
 • Vše nejlepší Ti přeji k svátku, ať stále mám tak dobrou kamarádku, ať problémy v životě nemáš, ať nad ničím nestrádáš, ať slunce každý den Tě hřeje, to Ti Tvá kamarádka od srdce přeje!
 • Vše nejlepší k Tvému svátku, mnoho štěstí, věrnou lásku. To Ti přeje hezky zkrátka Tvoje věrná kamarádka.
 • Přeji Ti krásné jmeniny, má drahá! Ať si v tento skvělý den užiješ tu nejbáječnější zábavu.
 • Ať už by ses jmenovala jakkoliv, stále bys byla stejným člověkem a skvělou kamarádkou. Všechno nejlepší k svátku!
 • Holka, poděkuj dnes svým rodičům, že Ti dali tak krásné jméno, které umíš tak jedinečně nosit jenom ty. Krásný svátek!

Sledujte novinky webu RadimeJAK.cz na Googlu a Seznamu!

Jak se píše blahopřání nejlepší kamarádce?

Pokud přemýšlíte, jak připravit to nejlepší přání k narozeninám či k svátku pro kamarádku, máte mnoho možností. Můžete zvolit ručně vyrobené, ale i vytištěné nebo koupené blahopřání. Výběr textu pak záleží čistě na tom, jaká je vaše nejlepší kamarádka. Některé ženy potěší delší text od srdce, zatímco jiné dávají přednost krátkým zprávám a další se zase rády zasmějí u nějakého vtipu.

Co napsat na blahopřání k narozeninám nejlepší kamarádce?

Jestliže chcete vybrat originální přání pro nejlepší kamarádku, které ji zaručeně potěší, můžete zvolit třeba text „Přeju Ti kamion štěstí a dlouhou řeku zdraví…“ nebo zprávu „Čeká tě rok plný nových dobrodružství…“ K velmi oblíbeným se pak řadí také gratulace „Krásná, šarmantní, milá, chytrá…“ či blahopřání „Nejlepší chvíle jsou vždycky ty…“

Jak může vypadat dojemné přání k narozeninám?

Chcete-li pro svou nejlepší kamarádku zvolit text, který ji zahřeje u srdce a možná také rozpláče, máme pro vás několik zajímavých tipů. Můžete vybrat například gratulaci „Narozeniny má člověk každý rok, ale přátelství…“, krásný text „Rozumíš mi jako nikdo jiný…“ nebo třeba dojemný vzkaz „Děkuji Ti, že jsi mi vždy naslouchala…“

Jak napsat vtipné přání k narozeninám nejlepší kamarádce?

Zatímco některé ženy preferují dojemné gratulace, jiné dávají přednost zprávám, u nichž se z plna hrdla zasmějí. Pokud k nim patří i vaše nejlepší kamarádka, možná by se jí mohlo líbit přání „Přemýšlela jsem a odmítám Ti přát všechno nejlepší…“ nebo text „Oslav své narozeniny jako křeček…“